Reference

Osvaldo Ardiles

Mistr světa - Hlavní trenér Argentiny

 

"Coerver® Coaching ve velké míře ovlivnil způsob, jakým se fotbalu učí po celém světě. Je to skvělá metoda, která může pomoci zlepšit celou generaci příštích hráčů

 

Gérard Houllier

Bývalý Technický ředitel Francouzské Fotbalové Federace a trenér Liverpoolu, Lyonu a Aston Villy

 

"Coerver® Coaching je nejlepší program výuky technických dovedností se kterou jsem se setkal. I po 25-ti letech se dokáže zlepšovat, vyvíjet a zároveň nadchnout.

 

Carlos Parriera

Mistr světa - Hlavní trenér Brazílie

 

"Reakce na Coerver® školení byla v Brazílii výborná. Zúčastnilo se ho mnoho bývalých hráčů a trenérů a všem bylo zřejmé, že program Coerver® podporuje rozvoj individuální techniky a kreativity, kterou potřebujeme my, stejně jako všechny ostatní země."

 

Sir Geoff Hurst

Mistr světa a jediný hráč, který vstřelil ve finále MS 3 góly - Anglie

 

"Coerver® Coaching se soustředí na rozvoj individuálních dovedností a techniky a podle mě, je to nejlepší způsob a program na vývoj nové generace hráčů."

Jürgen Klinsmann

Mistr světa - Hlavní trenér Německa

 

"Přál bych si, aby byl program Coerver® Coaching k dispozici, ještě když jsem byl mladý. Určitě bych se stal ještě lepším hráčem.

Rene Meulensteen

Asisten trenéra - Manchester United

 

"Byl jsem najat Sirem Alexem Fergusonem jako technický trenér Manchesteru United, protože jsem byl trenérem Coerver® Coaching. Oba cítíme, že program Coerver® je nejlepší metodou výuky technických dovedností."

John Collins

Bývalý hráč Evertonu, Celticu Glasgow a Monaka a bývalý kapitán Skotska

 

"Když jsem začínal s fotbalem, pracoval jsem s programem Coerver® a velice mi to pomohlo
v kariéře. Doporučil bych ho všem trenérům, rodičům a především začínající hráčům."

 

Liam Brady

Ředitel akademie - Arsenal FC

 

"My v Arsenalu pevně věříme v program Coerver®. Chceme, aby jej všichni naši mladí hráči poznali a využívali, a tak jsme pozvali Alfreda Galustiana, aby se stal instruktorem naší akademie."

 

 CZ  EN