Fotbalové kempy Coerver Coaching

Příměstské fotbalové kempy

PLAY LIKE THE STARS

Letní příměstský fotbalový kemp Coerver® Coaching „Play like the stars" je určený chlapcům a dívkám ve věku 6-12 let. Tréninkový program je inspirovaný individuálními dovednostmi hvězd světového fotbalu.

trénuj s námi a zlepšuj se!

Více informací

Pobytové fotbalové kempy

PLAY LIKE THE STARS

Pobytový fotbalový kemp Coerver® Coaching „Hraj jako hvězdy" je vhodný pro chlapce a dívky ve věku 8-12 let. Základním kamenem výuky je představení a osvojování indviduálních fotbalových dovedností a získávání pozitivních zkušeností ve hře.

ZAHÁJEN PRODEJ na léto 2021!

Více informací

My football kemp

my football camp

Letní příměstský fotbalový kemp Coerver® Coaching „MY FOOTBALL CAMP" je určený chlapcům a dívkám ve věku 6-12 let. Tréninkový program je inspirovaný individuálními dovednostmi hvězd světového fotbalu.

OŘECHOV, KARVINÁ, Votice, Ml. Boleslav, Oldřichov, Sedmihorky, Smilovice

Více informací

Víkendové kempy

PLAY LIKE THE STARS

Víkendový fotbalový kemp Coerver® Coaching „Hraj jako hvězdy" je určený chlapcům a dívkám ve věku 6-12let. Tréninkový program je inspirovaný individuálními dovednostmi hvězd světového fotbalu.

Praha  2020

Více informací

Pobytový kemp Just for girls

Dream, Believe, Achieve

Coerver® Coaching představuje speciální tréninkový program určený dívkám. Na jeho přípravě úzce spolupracovala jedna z nejlepších fotbalistek světa Kristine Lilly, mistryně světa a olympijská vítězka.

PŘIPRAVUJEME

Více informací

 CZ  EN