O nás

O nás

NAŠE HISTORIE

Program Coerver® Coaching byl založen v roce 1984 Alfem Galustianem a bývalým skvělým hráčem Chelsea Charliem Cookem a inspiroval se revoluční filozofií rozvoje fotbalu legendárního nizozemského trenéra Wiela Coervera.

Od svého založení v roce 1984 stojí Coerver® Coaching v centru vývoje individuálních dovednostní, moderního fotbalu a v současnosti je uznávaným lídrem v oblasti fotbalového vzdělávání mládeže po celém světě. Coerver® v současné době poskytuje svou celosvětově osvědčenou metodiku zaměřenou na dovednosti hráčům, trenérům a klubům v 50 zemích po celém světě.

 

Když Alf Galustian a Charlie Cooke začínali, jejich posláním bylo: "Vychovávat zkušené, sebevědomé a kreativní hráče, kteří efektivně kombinují se spoluhráči nebo jdou sami, pokud je to nutné". Toto původní poslání je i nadále jádrem trenérské činnosti Coerveru. V průběhu času Alf a Charlie postupně rozvíjeli jeho osnovy a metody a spolu s celosvětovou sítí držitelů licencí vybudovali Coerver® do dnešní podoby: respektovanou, zavedenou a vyhledávanou značku fotbalového koučování, která způsobila revoluci ve výuce a učení hráčů a trenérů fotbalu.

 

 

NAŠE POSLÁNÍ

 

Rozvíjet šikovné, sebevědomé a kreativní hráče, kteří efektivně kombinují se spoluhráči nebo jdou sami, pokud musí.

1984

založeno

0

zemí

0
let

partnerem adidas

0.0
mil.

hráčů a trenérů