aktuality

Bílý balet zatančí v Braníku, aneb Real Madrid bude v červenci v Praze.

Fundación Real Madrid, nadace nejlepšího fotbalového klubu, přinese prestižní fotbalové tréninky pro mladé fotbalisty a fotbalistky na hřiště v Praze a slovenském Šamoríně. Česká republika a Slovensko se tak stanou dalšími zeměmi, kde se budou díky Fundación Real Madrid pořádat fotbalové kempy pro mládež, a to od 1. do 5. července v Praze na hřišti ABC Braník a od 8. do 12. července v Šamoríně na hřišti ŠTK.

Podcast Klička s Klečkou #1 – Antonín Plachý

Prvním hostem podcastu byl metodik a trenér Antonín Plachý. Jako hráč slavil titul Mistra ligy v sezóně 1996/97, momentálně je členem trenérského úseku AC Sparta Praha. A téměř 20 let působil v oddělení vzdělávání na FAČR. O čem jsme celou hodinu diskutovali?

Coerver Coaching - Výchova technicky, takticky i mentálně vyspělých hráčských individualit

V současné době působí Coerver Coaching ve více než 50 zemích a vychovává hráče ve věkovém rozmezí od mateřinky až po základní školu. Zároveň je světově největší organizací zabývající se rozvojem mládežnického fotbalu.

O metodě Coerver s trenérem Viktorie Plzeň Josefem Šnebergerem

Na tréninkovém hřišti plzeňské Viktorie v Luční ulici právě končila vzorová tréninková jednotka, kterou absolvovalo pod vedením Coerver instruktora Gordona Craiga dvanáct fotbalistů a jedna fotbalistka z plzeňské mládežnické akademie ve věku 12-13 let.

Coerver Coaching oficiálně i v České republice a na Slovensku!

Vyhlášený tréninkový program Coerver Coaching míří do České republiky a na Slovensko. Kouzlo projektu, který už od roku 1984 rozvíjejí společně Alf Galustian a  Charlie Cook, teď můžete poznat i vy!